::Zdjęcia z "Scare"::



Witam!
Sorka ze wczoraj nie bylo notki, ale niestety nie moglem nic napisac :)
A teraz coś o "Scare"
The WB wypuścił kolejne 8 ciekawych fotek do odcinka "Scare", którego premiera już niedługo :) Jak zwykle zdjęcia będą pod notką a opis ::zobacz fotki do "Scare::!
P.S Chciałbym podziekowac wszystkim za to ze odwiedzaja mojego bloga a przede wszystkim kurczaczkowi, asi, linkinpark (chociaz ostatnio zadko jest), chlopaczyskowi, oli, pinezce, reporterowi i wszystkim ktorych nie wymienilem :) Pozdrawiam i zapraszam częściej!!!

Post by Clark Kent
Zródło Newsa Clark Kent & DTS


::zobacz fotki do "Scare"::

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
23.11.2004 :: 08:53 :: rtr.straszyn.jpk.pl

dziubalka

super blogasek naprawde mi sie podoba a zwlaszcza ten ostatni wlasnie twoja stronka jest w rekach moich kolezanek a wiec mniej sie na bacznosci pewnie zostawia notki paps powodzenia w ulepszaniu i zapraszam do mnie
PS dzieki ze wpadles do mnie
17.11.2004 :: 19:02 :: host-62-141-193-43.gorzow.mm.pl

smallvile

Nowy Imige bloga Przykro mi ze musialem zmienic... ale niestety nie mialem wyjscia Pozdrawiam i zapraszam do mnie????
17.11.2004 :: 17:38 :: awa49.neoplus.adsl.tpnet.pl

kijo

Dzięki z cieplutkie słowa o blogu. Musze Ci przyznać, że podziwiam Ciebie za tak szczegółowe dokładne i regularne < przede wszystkim to > prowadzisz swój blog. Ja jakoś mam tak mało czasuuuuu. No nic zapraszam częściej i gorąco pozdrawiam. BUZIAKI
17.11.2004 :: 16:28 :: l-009.pai.net.pl

kurczaczek

Zdjęcia super. Pozdrawiam i zapraszam czasem w moje skromne progi
17.11.2004 :: 14:38 :: py23.poznan.cvx.ppp.tpnet.pl

Hejka. Sorka, że dawno mnie nie bylo ale ledwo co sama zdążyłam sobie napisać notki . Gratuluje zawzięcia i pasji włożonej w tego bloga
17.11.2004 :: 09:26 :: rd82.internetdsl.tpnet.pl

pinezka

Własnie namówiłam wszystkie moje kolezanki na podpisanie petycji. Masz o 3 głosy więcej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

17.11.2004 :: 09:21 :: lordvader.ghnet.pl

hej zapisujcie się na petycje! powiedz mamie powiedz tacie powiedz bratu :-D
dobra do petycji marsz
Talk.pl :: Wróć