25.12.2004 :: 23:23
:santa: :santa: Wesołych Świąt :santa: :santa: Witam! Niestety ta notka nie będzie wesoła - wręcz przeciwnie. Na początku chciałbym przeprosić za to, że długo nie pisałem. Powód jest banalnie prosty nie miałem weny (po prostu temat smallvile może stał się monotematyczny??? Nie wiem jak to ująć, chyba mi się znudził) Pisanie tego bloga nie dawało mi satysfakcji, więc zaczęłem od nowa mój stary na którym piszę "normalne notki". Mam nadzieję, żę mi wybaczycie. I teraz ważne słowo ode mnie: Jestem bardzo zadowolony, że mogłem poznać tak super ludzi jak wy. Choć was nie znałem, sądzę że moglibyśmy być dobrymi kumplami (zarówno dziewczyny jak i chłopacy). Chciałbym podziękować za to, żę przez cały czas podtrzymywaliście mnie na duchu i komentowaliście notki. Jeśli kiedyś będziecie chcieli wejść do mnie na bloga to adres chętnie podam. Będę tu zaglądał i nigdy o was nie zapomnę. I jeszcze jedna rzecz : Sorry że was nieraz zanudzałem (może i nawet teraz). P.S Chciałbym życzyć wszystkim wesołych świąt i szczęsliwego nowego roku. Może kiedyś tu powrócę i będę nadal pisac... pa